golf

Lukk [X]

Æresmedlem gått bort
Vårt kjære medlem og Æresmedlem, Martha Haugland, har gått bort. Hun oppholdt seg for tiden i Spania og døde den 23. februar.

 

Martha Haugland var en kjent og kjær person med et stort hjerte for Kristiansand Golfklubb. Hun var i sin tid med på å etablere klubben og har i alle år engasjert seg på en veldig god og positiv måte. Gjennom årenes løp har Martha lagt ned utallige dugnadstimer for klubben og hun var også veldig flink til å engasjere andre i dette arbeidet.

Det var Martha som aktivt tok initiativet til å etablere en dugnadsgjeng på banen som etter hvert gikk under kallenavnet «Martha´s Engler». Hun var opptatt av at klubbens områder til enhver tid skulle fremstå som fine og velstelte både for klubbens medlemmer og gjester som kom på besøk.

Martha Haugland var et flott menneske som vil savnet av mange. Vi i Kristiansand Golfklubb tar med oss alle de gode minnene og vil gjøre vårt beste til at hennes engasjement og iver for klubben bringes videre i hennes ånd.

Kristiansand Golfklubb sender sine varme tanker til familien.

Hvil i fred Martha, vi vil savne deg.

martha

Banestatus

Hovedbane Åpen
Korthullsbane Åpen
Range Åpen
Simulator Stengt

Klubbhus / ProShop

Man - fre 10 - 17
Lør - søn 10 - 17

Baneinfo

UKE 40

Stengt for golfbil

Greener luftes mandag morgen, samt dresses og gjødsles før regnet som kommer mot helga.

 

Været akkurat nå

Temperature: 12.4 °C

Rain: 0.202 mm

Sum rain 24 hours: 6.9 mm

Wind strength: 12 Kph

Wind angle: NE

Samarbeidspartnere

 Selecta British Cars Pider Ro Sl frivold DRP sixt mosvold Marnar Frigstad ege murogbetong egg DNB NorEngros elkem KEAS metos Skaar Retura Color Line
rank neumann Wave hc reklame MotorForum Elektropartner RibeBetong 150 Sorlandsreklame 150

Del denne siden:

Del på Facebook Del på Twitter Del på LinkedIn Del på Google+

Besøksadresse:

Dvergsnesveien 125
4638 Kristiansand
Tlf: 488 967 21

Postadresse:

Postboks 7532 Dvergsnes
4639 Kristiansand
Norway

Kontonr:

7325 05 12691 (DNB)
Organisasjonsnr: 985 855 943
Webdesign © 2013-2020 av Web Norge