golf

Lukk [X]

Årsmøte 2014
Onsdag 4. mars ble det avholdt årsmøte i Kristiansand Golfklubb. 37 ivrige golfspillere møtte opp og fikk også med seg siste nytt om hva som har skjedd og hva som er på gang.

Da sesongen 2014 har vært en meget bra sesong og at det ikke var veldig mange "spennende" saker som skulle tas opp på årsmøtet, var det nok mange som valgte å droppe dette i år. Vi vil om kort tid laste ut referatet fra møtet slik at dette blir tilgjengelig for klubbens medlemmer.

Det ble litt utskiftninger i både styret og andre komiteer som skal velges på årsmøtet. Vi vil med dette rette en stor takk til alle som har deltatt i 2014 og ikke fortsetter i 2015. Det er selvfølgelig også veldig hyggelig med nye mennesker inn i styre og stell – disse ønskes velkommen.

Selve årsmøtet var stort sett «plankekjøring» og ble gjennomført både raskt og effektivt. Det var Mogens Lykke Pedersen som ledet møtet på en fin og informativ måte, takk til Mogens.

Som nevnt ble det i forkant av årsmøtet avholdt et medlemsmøtet. Her ble det informert om hva som er skjedd på klubben i løpet av vinteren og litt om planene fremover. Har du ikke vært på banen i løpet av vinteren, kan vi vel kort oppsummere at du i år også vil se at det har skjedd en del ;-)

Marius hadde litt informasjon om det sportslige som planlegges i 2015. Vi fortsetter å bruke mye energi og ressurser på trening og håper at vi i år får med oss enda flere enn i 2014. I løpet av den nærmeste tiden vil vi også laste ut informasjon om dette på klubbens nettsider.

Det er nå tid for dugnad på banen og første er allerede førstkommende helg (7. og 8. mars). Vi møter ved klubbhuset kl. 10:00 og holder på til kl. 14:00.

Banestatus

Hovedbane Åpen
Korthullsbane Åpen
Range Åpen
Simulator Stengt

Klubbhus / ProShop

Man - fre 10 - 17
Lør - søn 10 - 17

Baneinfo

UKE 39

Bakken ned mot green 5 planerses ut denne uka, vennligst følg skilt.

Ved frost er banen stengt.

Været akkurat nå

Temperature: 10.2 °C

Rain: 0 mm

Sum rain 24 hours: 0 mm

Wind strength: 1 Kph

Wind angle: NNW

Samarbeidspartnere

 Selecta British Cars Pider Ro Sl frivold DRP sixt mosvold Marnar Frigstad ege murogbetong egg DNB NorEngros elkem KEAS metos Skaar Retura Color Line
rank neumann Wave hc reklame MotorForum Elektropartner RibeBetong 150 Sorlandsreklame 150

Del denne siden:

Del på Facebook Del på Twitter Del på LinkedIn Del på Google+

Besøksadresse:

Dvergsnesveien 125
4638 Kristiansand
Tlf: 488 967 21

Postadresse:

Postboks 7532 Dvergsnes
4639 Kristiansand
Norway

Kontonr:

7325 05 12691 (DNB)
Organisasjonsnr: 985 855 943
Webdesign © 2013-2020 av Web Norge