golf

Lukk [X]

Noen gla`meldinger før jul...
I en hektisk men hyggelig førjulstid, er det selvfølgelig også stas at vi kan melde om noen gla`meldinger for klubbens del. 

"Hovedsponsor"
Det er noen år siden klubben sist hadde såkalte "hovedsponsorer". Dette har vi nå fått på plass både for hovedbanen og for korthullsbanen. Det er Skanska Bolig AS som blir vår hovedsponsor på hovedbanen og DNB på korthullsbanen. Dette er viktig for klubben og vi setter stor pris på at byens lokale bedrifter støtter opp om klubben vår. Vi takker for inngåtte avtaler og ser nå frem til et godt samarbeid over de neste årene...

MVA - kompensasjon (drift)
Hvert år får alle klubber en såkalt mva-kompensasjon fra staten. Denne var i år rekordhøy og Kristiansand golfklubb mottok neste 270.000,- kroner (budsjett 225.000,-). Veldig bra og noe vi selvfølgelig er superfornøyd med.

MVA - kompensasjon (anleggs-mva)
I forbindelse med byggingen av korthullsbanen ble det søkt om refusjon av det som kalles anleggsmoms. På grunn av kutt i statsbudsjettene fikk alle klubber som hadde søkt en avkortning på ca 42% av søknadsbeløpet. Etter stort press fra idrettsnorge ble det vedtatt tilleggsbevilgninger slik at alle som hadde søkt om denne refusjonen nå får 100% dekning på det søkte beløpet. For oss i Kristiansand Golfklubb betyr dette at vi får etterbetalt hele 163.000,- kroner i anleggsmoms. Det er jo en fin julegave ;-)

last ned

Banestatus

Hovedbane Åpen (se golfbox)
Korthullsbane Åpen
Range Åpen
Simulator Stengt

Klubbhus / ProShop

Man - fre 10 - 17
Lør - søn 10 - 17

Baneinfo

UKE 29

Mye nedslagsmerker på greenene for tiden, ta gjerne en ekstra når du skal putte.

Ta nedslagsmerker, fiks divots, bruk søppelkasser og ta med sneipen hjem.


Mer baneinfo via denne linken

Været akkurat nå

Temperature: 13.4 °C

Rain: 0.101 mm

Sum rain 24 hours: 1.3 mm

Wind strength: 1 Kph

Wind angle: NNE

Samarbeidspartnere

 Selecta British Cars Pider Ro Sl frivold DRP sixt mosvold Marnar Frigstad ege murogbetong egg DNB NorEngros elkem KEAS metos Skaar Retura Color Line
rank neumann Wave hc reklame MotorForum Elektropartner RibeBetong 150 Sorlandsreklame 150

Del denne siden:

Del på Facebook Del på Twitter Del på LinkedIn Del på Google+

Besøksadresse:

Dvergsnesveien 125
4638 Kristiansand
Tlf: 488 967 21

Postadresse:

Postboks 7532 Dvergsnes
4639 Kristiansand
Norway

Kontonr:

7325 05 12691 (DNB)
Organisasjonsnr: 985 855 943
Webdesign © 2013-2020 av Web Norge